• Cilesi e larte

    Cilesi e larte

    Angazhuar për kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të kualitetit të lartë, të rreptë cilësinë e produktit të kontrollit është qëllimi i parë

  • Shërbimi më i mirë

    Shërbimi më i mirë

    Të sigurojë më shërbim profesional, përgjigje të shpejtë, efikasitet të lartë

Produkte Featured

RRETH NESH

  • kompani

Hangzhou Grow Teknologjia Co, Ltd, është një kompani që punojnë në fushën e produkteve inteligjente njohjes image me më shumë se 10 vjet, ne kemi ekspertë të vërtetë në prodhimin e barcode skaner, moduli gjurmë gishtash dhe bllokohet inteligjente në Kinë.

"Rritet" po përpiqet për të rritur kënaqësinë e konsumatorit duke përmbushur kërkesat e konsumatorëve, kompania ka kaluar standarde ndërkombëtare ISO 9001 që përcakton kërkesat për sistemet e menaxhimit të cilësisë, dhe gjithashtu mori certifikimit er nga TUV dhe në pronësi llojet e patentave në sistemin biometrike.

Deri tani, produktet tona janë të eksportohen në evropiane, amerikane, Singapor, Lindja e Mesme, Azinë Jugore dhe në rajon me reputacion të lartë. Ne sinqerisht shpresojmë që të bashkëpunojnë me ju në të ardhmen e afërt dhe zgjerimin e tregut së bashku.

Arritje të reja