Нашата предност - Хангжу GROW технологија копродукции, ООД

нашата предност

нашите предности

Искуство

Над 10 години на обработка на сликата, контрола на пристап поле дизајн и производство на експертиза.

производи

Отпечатоци модул, баркод скенер, читач на отпечаток од прст, интелигентни брава, контрола на отпечаток од прст одбор, делови.

дизајн

Новиот дизајн на производи од страна на самите себе цело време.

На услуга на времето 24 * 7

Одговори на вашата e-mail во рок од 24hours за целата година.

авторитетен сертификати

ISO 9001, SGS, CE

Јазик

Ние зборуваме англиски, кинески.