• Висок квалитет

    Висок квалитет

    Посветени на истражување и развој на високо квалитетни производи, строга контрола на квалитетот на производот е првиот гол

  • најдобра услуга

    најдобра услуга

    Обезбедат повеќето професионална услуга, брз одговор, висока ефикасност

Избрана Производи

ЗА НАС

  • компанијата

Хангжу Расте технологија копродукции, Ltd е компанија која работи во областа на интелигентни производи сликата признавање со повеќе од 10 години, имаме вистински експерти за производство на баркод скенер, модул отпечатоци и интелигентни брава во Кина.

"Расте" се стреми да се зголеми задоволството на клиентите преку исполнување на барањата на клиентите, компанијата има положено меѓународен стандард ISO 9001 со кој се утврдуваат условите за системи за управување со квалитет, а исто така, доби CE сертификација од TUV и во сопственост видови на патенти во биометриски систем.

До сега, нашите производи се извезуваат во Европа, Америка, Сингапур, Блискиот Исток, Јужна Азија и регионот со висока репутација. Искрено се надевам дека ќе соработуваме со вас во блиска иднина и да се прошири на пазарот заедно.

Нови пристигнувања